Friss hírek az Egyesületünk életéből

Kicsiny, de annál sikeresebb egyesületünk ebben az évben is van magyar bajnoka C2 1000 méteres olimpiai távon. László Ábel és Rudolf János magabiztosan, nagy fölénnyel nyerték a távot. János C1 1000 méteren negyedik, Ábel a hetedik helyet érte el a döntőben.

Szombaton, az 500 méteren a párosok versenyében is megmutatták 15 éves sportolóink mennyire tehetségesek. Pluzsik Mihály és Rudolf János annak ellenére, hogy kétszer eveztek együtt minimális különbséggel megszerezték a második helyet, Külön elismerés Misinek aki idén márciusban kezdett el komolyan edzeni. Az egyesek versenyében László Ábel a hatodik helyet érte el, hősiesen küzdött, a 35 fokos hőségben kétszer kellett az előfutamát leeveznie, nem derült ki, hogy miért!?!

Vasárnap is "aranyosra" sikerült, Rudolf János révén, aki megnyerte a C1 2000 méteres futamát, László Ábel ötödikként, Pluzsik Mihály hetedikként ért a célba.

Mindenkinek szívből gratulálunk!
Szuper volt fiúk!

 

Képek itt a galériában!

Támogatóink

  

Szentendrei Kajak-Kenu SE
Címe: Szentendre, Várkonyi Zoltán u.7.

Vezetőedző: Pétervári Pál
Telefon: 70/575-5660
e-mail: info@szentendreikajakkenu.hu